Enzimai.lt

5 sveikatos žingsniai pakilimui su naujom jėgom

Apsivalykite. Pasistiprinkite. Papildykite energijos atsargas. Judėkite. Būkite gerai nusiteikę. Penkių, labai svarbių žingsnių teorija pagal enzimų terapijos ekspertą dr. Anthony J. Cichoke padės startuoti kaip raketai. Prisipažinsiu, nėra paprasta keisti savo senus, gerai įsišaknijusius įpročius, bet, patikėkit, rezultatai verti karūnavimo.

Energijos antplūdis iš ryto, puiki savijauta dieną ir net po didelių krūvių nepasibaigęs „parakas“ vakare yra tik dalis gėrio, kurį dovanoja mums kūnas, jei teisingai juo rūpinamės. Nuo savęs intrigai pridėsiu tai, kad per 6 mėn. kažkur dingo 14 kg, nors pati, atsargiai kaip naujagimis, dar tik mokausi eiti tuos penkis žingsnius iš naujo. Norite apie juos sužinoti plačiau?


1-asis žingsnis. Detoksikacija. Pasninkavimas ir  šviežios sultys.

Šiandien pasaulio pramonėje ir kasdieninėje žmogaus buityje yra naudojama virš 80000 skirtingų cheminių junginių. Kiekvienais metais į rinką papildomai įvedami dar 1500 naujų. Tik pavieniais atvejais ištiriamas jų poveikis žmogaus organizmui. Nustebsite, bet dar motinų iščiose nešiojamų kūdikių kraujyje randama iki 300 toksiškų cheminių junginių, tokių kaip dustas (DDT), kurį uždraudė dar prieš 30 metų… Retos ligos, vėžys ir kiti autoimuniai susirgimai plinta epidemijos greičiu ir renkasi vis jaunesnius žmones, vaikus. Visais atvejais juos sieja didžiulis organizmo užterštumas. Teršalai (toksinai) į mūsų organizmą patenka iš aplinkos, per maistą arba iš mūsų kūne vykstančių procesų, pvz.: kai dėl blogo virškinimo organizmas nesugeba pašalinti medžiagų apykaitos atliekų arba nesklandžios oksidacijos audiniuose, netinkamos mitybos ir/arba konkrečios ligos. Todėl kiekvienam būtinas kenksmingų medžiagų (toksinų) šalinimas – detoksikacija.

Yra labai daug įvairių organizmo valymo būdų. Jei dar neapsisprendėte nuo ko viską pradėsit, siūlau „užveisti“ patikimą gerųjų bakterijų armiją savo virškinamajame trakte. Žarnyno florą jautriai veikia prasta mityba ir maisto pramonėje plačiai naudojami toksinai, fizinis ir emocinis stresas. Atstatydami ją palengvinsite žarnyno darbą, sutvarkysite peristaltiką. Valgykite daug skaidulų turinčio maisto, o kartais, jei reikia, atlikite ir žarnyno valymą.

Gali būti labai lengvų ir labai sudėtingų organizmo valymo būdų. Paprasčiausias – pasninkas ir vanduo. Padeda organizmui atsikratyti susikaupusių atliekų.

Išbandykite iškrovos dienas kartą per savaitę ar dvi. Tokiomis dienimis švarinkite organizmą valgydami įvairias daržoves ir vaisius, čia ypač tiks salierai, petražolės ir morkos. (Jei galvojate pasninkauti tris ir daugiau dienų, būtinai pasitarkite su savo gydytoju).

Valymasis sultimis. Prie įprasto maisto papildomai išgerkite 6-8 stiklines sulčių per dieną.

Kokiu būdu organizmą bevalytumėt, pagrindinį darbą atlieka sisteminiai enzimai – proteazės. Šie galingi “valytojai” svarbūs kraujo valymo procesuose, neutralizuoja nuodų poveikį organizmui, suskaido ir nukenksmina nesuvirškintus baltymus ir tokius užpuolikus kaip bakterijas, virusus, grybelius ir parazitus. Jų naudojimas apsaugos organizmą nuo žalingo toksinų poveikio. Sisteminiai enzimai randa priešą, jį nuginkluoja ir padeda pašalinti iš organizmo.

 


Komentarų: 0
Rašyti komentarą

Turite prisijungti, kad galėtumėte komentuoti